Гуманітарний напрям
Декоративний напрям
Художньо-естетичний напрям
Туристично-спортивний напрям
Новини / Палац запрошує на новорічну казку

Палац запрошує на новорічну казку

Який на колір Новий рік?
Він білий, мов сніжинка.
Який на колір Новий рік?
Прозорий, мов крижинка…

Танок сніжинок, у виконанні народного ансамблю танцю «Радість» привів до зали Снігурочку, вона ж Фея Казок (Софія Сітовська), яка і занурила глядача у казковий світ.

Нікого не залишила байдужим гра юних акторів — вихованців зразкового театрального колективу «Чудодії», керівник Віктор Іванович Луговський.

Зграя розбійників, а це вихованці народного ансамблю сучасного танцю «Міраж», на чолі зі своєю харизматичною, азартною отаманшею (Іриною Дмитрук) вносять у виставу певний драйв.

Зухвала розбійниця, роль якої майстерно зіграла Анна Ревко, переконала глядача, що за впертістю, агресією ховається маленька дівчинка, якій хочеться звичайного спілкування з ровесниками та хоч інколи послухати добрих казок.

Владна та холодна Снігова королева, як з’ясувалось, зовсім одинока в своїх крижаних хоромах. Бездоганно передала характер цієї героїні Оля Мельник. Під час перегляду вистави здавалось, що вона заморожувала не тільки Фею казок, Кая, а й глядача.

Категорична Комерції Радниця. Як живе вона довгими зимовими вечорами серед колекції «рідкісних» речей. Будує «плани» на майбутнє? Та напевне сіро й буденно, але цього не скажеш про майстерну гру юної акторки — Кірілкіної Валерії.

Маленька, тендітна і водночас цілеспрямована Герда переконує глядачів, що дружбу і любов не зможе здолати ніяка біда. Кай, Герда і бабуся. Як змінюється їх спокійне врівноважене життя після появи у їхньому домі Комерції Радниці? Зворушливо і переконливо грають цих героїв Ігор Ткаченко, Діана Владичак та Юлія Макарчук.

Разом з героями казки ми побували на балу у врівноваженого, прагматичного принца (Остап Лоза) та примхливої принцеси (Каріна Стаднюк). На бал були запрошені поважні гості — народний ансамбль спортивного бального танцю «Ритм». До речі, як з’ясувалось, новини в палац приносить Ворона, роль якої яскраво виконала Надія Ступак.

Кожен персонаж цієї вистави є важливим: і прислуга в пишних залах палацу, і помічник отаманши, і забудькуватий Дід Мороз, стомлений новорічними ранками.

Ми говоримо про один склад юних акторів, які дарували нам казку. Вихованці театрального колективу на сцені відтворюють відомий сюжет по 2 рази на день. Всього у виставі задіяно близько 40 дітей. І кожен з них, намагаючись передати характер свого героя, привносять в образ свої неповторні нотки.

«Снігова королева» Є. Шварца увірвалась у життя сучасних школярів. І я, переконана, що на певний час, потіснила сучасні фільми і мультфільми, в яких чомусь завжди перемагає не добро, а груба сила.

Хочеться побажати усім: хай більше мудрих казок буде у вашому житті і мрії здійснюються у вас і ваших вихованців.

Вкотре юні театрали зі сцени Палацу учнівської молоді сказали усім: «Кожен може подарувати казку, тільки не відкладайте це на «потім». Можливо, комусь вона потрібна саме в цей момент».

Шкідина О.А., керівник дитячо-юнацької телестудії ПУМ.